Najczęściej zadawane pytania

Wymawia się HYGI 🙂 . Inspiracją była duńska koncepcja hygge.

To proste! Aby zacząć otrzymywać HYGGIE BOXY należy wybrać i opłacić subskrypcję.

Jest to zamówienie na comiesięczną dostawę indywidualnie przygotowanych boxów zabawkowych dla Twojego dziecka.

Od momentu rozpoczęcia subskrypcji co 30 dni automatycznie pobieramy opłatę z podpiętej karty płatniczej. Korzystamy z bezpiecznego, międzynarodowego systemu płatności: Tpay.

Jeśli wybrałaś/-łeś:

Paczkomat inPost – w tym celu użyj etykiety zwrotnej, którą znajdziesz w naszym HYGGIE BOX, zanieś do wybranego paczkomatu pod koniec swojego miesiąca rozliczeniowego i gotowe! 🙂

Uwaga: etykieta jest ważna przez 30 dni.

Kurier inPost – skontaktujemy się z Tobą na kilka dni przed końcem okresu rozliczeniowego, aby umówić kiedy mamy przyjechać po odbiór HYGGIE BOX’a. Przy okazji przywieziemy Twój nowy HYGGIE BOX, dzięki czemu nie zostaniesz ani chwili bez zabawek.

Wysyłka jest już opłacona, o to się nie martw.

Nie przejmuj się! Rozumiemy, że takie sytuację się zdarzają, sami mamy dzieci 🙂

Nie ma problemu z normalnym zużyciem zabawek (małe rysy, odpryski itp.) Chcemy, aby dzieci i ich rodzice odczuwali pełen komfort korzystając z naszych usług.

Dobieramy zabawki ze względu na ich jakość i trwałość, więc ryzyko całkowitego zniszczenia jest bardzo ograniczone. Jeśli jednak zdarzy się taka sytuacja, daj nam znać kontaktując się z nami na e-mail i opisz pokrótce uszkodzenie.

Staramy się, aby takie sytuację rozwiązywać korzystnie dla subskrybenta. Oceniamy stopień uszkodzenia i jeśli mamy możliwość pozyskania danej części od producenta i jej zastąpienia, to zazwyczaj umawiamy się jedynie na pokrycie kosztów danego elementu zabawki.

Jeśli jednak zabawka zostanie całkowicie zniszczona na skutek celowego działania, umówimy się na pokrycie jej kosztów, według wartości kwoty, która jest widoczna na karcie zabawki.

HYGGIE tworzymy wspólnie, dlatego prosimy Was abyście dbali o zabawki, ponieważ w ten sposób przyczynić się do dłuższego cyklu życia zabawki, a co za tym idzie – dobra planety.

W przypadku zgubienia całej zabawki lub jej ważnych elementów zostanie naliczona odpowiednia opłata, abyśmy mogli uzupełnić braki.

W HYGGIE dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli jednak zdecydujesz się zrezygnować, subskrypcja może zostać anulowana w dowolnym momencie bez żadnych opłat. Aby anulować subskrypcję wystarczy zalogować się na swoje konto i kliknąć: “anuluj subskrypcję”.

Pamiętaj, że anulowanie musi nastąpić najpóźniej 10 dni przed następnym cyklem rozliczeniowym, aby uniknąć obciążenia i wszystkie zabawki muszą być zwrócone.

Wszystkie zabawki są czyszczone pomiędzy każdym wypożyczeniem według ścisłego protokołu wodą i mydłem hipoalergicznym oraz płynem Bentley Organic Toy Sanitizer. Ich higiena jest gwarantowana! Nawet nowe zabawki zanim trafią do Was przechodzą przez ten sam proces. Dzięki temu są nawet czystsze od tych, które na co dzień mamy w naszych domach, czy tych na półkach sklepowych! 🙂

A dla wnikliwych, skład płynu poniżej:) :

Aqua (Water), Alcohol Denat*, Decyl Glucoside, Lactic Acid, Lauryl Betaine, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil*, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder*, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Extract. * Certified Organically Grown Ingredient ** Derived from Certified Organically Grown Ingredient

Zabawki są przez nas kupowane bezpośrednio od producentów lub ich przedstawicieli. Pierwsze ich cykle rozpoczynają jako całkowicie nowe, po każdym kolejnym cyklu są one przez nas sprawdzane pod kątem sprawności technicznej i kompletności, aby spełniały wysokie standardy. Oczywiście może się zdarzyć, że zabawka będzie posiadała drobne ryski, co oznacza że zabawka była przez dzieci bardzo uwielbiana 🙂

Nasza idea polega na zniwelowaniu nadmiernej konsumpcji, odwróceniu trendu linearnych zakupów na rzecz tych bardziej zrównoważonych, dlatego cieszy nas gdy zabawki są dobrze traktowane i wracają do nas w stanie, który umożliwia im osiąganie dłuższych cykli życia.

Nasze pudełka są neutralne pod względem płci. Wierzymy, że każde dziecko powinno móc swobodnie odkrywać świat nie kierując się stereotypami. Pudełka neutralne pod względem płci to także zobowiązanie HYGGIE.

TAK! Przygotowaliśmy specjalną ofertę, którą znajdziesz w zakładce “PODARUNKI”. Możesz podarować wyjątkowej osobie 1,3,6,9 lub 12 miesięcy subskrypcji. Wystarczy, że wpiszesz imię i wiek dziecka oraz adres na jaki ma trafić przesyłka, a osoba obdarowywana będzie otrzymywała od nas HYGGIE BOX przez opłacony przez Ciebie okres czasu.

Oferta umożliwia personalizację prezentu, dodanie bileciku z życzeniami.

Płacąc stałą miesięczną kwotę, otrzymujesz dostęp do starannie wyselekcjonowanych i dopasowanych do rozwoju Twojego dziecka zabawek za drobny ułamek ich wartości. Ponieważ nie musisz kupować zabawek, dom jest bardziej uporządkowany. Usługa eliminuje stres związany ze zbędnymi, nietrafionymi zakupami, a niekochane zabawki nie trafią na wysypisko śmieci.

Więcej o korzyściach znajdziesz w zakładce “SAME KORZYŚCI”

Jasne 🙂 Możesz od nas kupić każdą zabawkę znajdującą się w HYGGIE BOXIE. Każda zabawka posiada kartę informacyjną, na której znajdziesz również jej aktualną cenę (jest ona aktualizowana przez nas z każdym kolejnym cyklem zabawki i zależy od jej stanu). Możesz również zamówić u nas taką samą, lecz całkowicie nową. Wystarczy napisać do nas wiadomość na: e-mail: biuro@hyggie.pl. Z racji tego, że wiele z naszych zabawek jest całkowicie naturalna i wytwarzana w małych ilościach przez mniejszych producentów o czasie oczekiwania na daną zabawkę również poinformujemy cię w wiadomości zwrotnej.

Wystarczy, że dołączysz do naszej subskrypcji, a my od razu zajmiemy się przygotowaniem HYGGIE BOX dla Twojego dziecka / Twoich dzieci.

Twój pierwszy HYGGIE BOX powinieneś/-naś otrzymać w ciągu 3 dni od opłacenia zamówienia.

Nie ma sprawy! W ofercie posiadamy specjalny pakiet z myślą o większej rodzinie. Wybierz “HYGGIE BOX dla rodzeństwa”. Otrzymasz większy box, którego zawartość zostanie dopasowana do odpowiednich kategorii wiekowych Twoich dzieci.

To będzie niespodzianka !:) W przeważającej większości są to drewniane zabawki najwyższej jakości. Wielu z nich nie znajdziesz na sklepowych półkach.

Obecnie posiadamy boxy dla dzieci w wieku od 9 miesiąca do 5 roku życia.

Nie ma problemu. Jeśli zwrócony został do nas ostatni Twój HYGGIE BOX pauza jest możliwa. Maksymalny okres pauzy to 3 miesiące.

Inne pytania?